SPB Mobile Shell

SPB Mobile Shell dla Symbian

Ładniejszy i wygodniejszy interfejs w telefonie z Symbian

SPB Mobile Shell zmienia standardowy wygląd ekranu telefonu z Symbian. Odmieniony aspekt wizualny oraz ciekawe dodatki sprawiają, że korzystanie z funkcji telefonu staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Jeśli szukasz ciekawiej odmiany interfejsu... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Atrakcyjny wygląd
  • Innowacje w interfejsie
  • Łatwiejsze uruchamianie programów

Wady

  • Może spowalniać działanie telefonu

Bardzo dobry
8

SPB Mobile Shell zmienia standardowy wygląd ekranu telefonu z Symbian. Odmieniony aspekt wizualny oraz ciekawe dodatki sprawiają, że korzystanie z funkcji telefonu staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Jeśli szukasz ciekawiej odmiany interfejsu komórki, pobierz SPB Mobile Shell.

Nowe wigety na ekranie oraz odmieniony wizualnie interfejs to główne zmiany wprowadzane przez SPB Mobile Shell. Znajdziemy tu też ikonki dla ulubionych kontaktów, aplikację pogodową i łatwiejszy dostęp do kalendarza. Również uruchamianie programów staje się łatwiejsze, można przy okazji sprawdzić, które z nich są już uruchomione.

Niestety, w przypadku telefonów z mniejsza ilością pamięci RAM, korzystanie z SPB Mobile Shell możne negatywnie wpływać na prędkość działania systemu.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na symbian

SPB Mobile Shell

Download

SPB Mobile Shell 3.7.673

Opinie użytkowników o SPB Mobile Shell

Sponsorowany×